(097) 20-20-260 
«багатоканальний» 
Про нас

Ранок, практично у кожної людини, починається з чашечки ароматної кави або чаю. Сучасний темп життя і стрімкий робочий графік привчили нас забігати щоранку в улюблене кафе чи до знайомої каво-машини.

І для нас дуже важливо все: кава повинна бути ароматним, працівник кафе - привітний, а паперовий стаканчик - приємним на дотик і щільним як найулюбленіша домашня чашка.


Завантажити каталог

Eco Cup працює на ринку України з 2012 року і є провідною компанією в сфері виробництва і постачання паперового одноразового посуду, а також супутніх товарів, необхідних для безперебійної роботи кав'ярень, ресторанів, мереж автозаправок.

На сьогодні наша компанія готова запропонувати:

  • паперові стаканчики для гарячих і прохолодных напоїв з одношаровою ламінацією
  • паперові стаканчики для гарячих і прохолодных напоїв з двошаровою ламінацією
  • паперові стаканчики для гарячих напоїв з рифленою поверхнею або ж з подвійними стінками
  • пластикові кришки для наших паперових стаканів

             * Всі стакани ми можемо виготовити з логотипом Вашої компанії

Виробничі потужності росташовані в Україне та КНР, сумарний місячний обсяг виробництва становить 70 млн.стаканчиків на місяць. Вся продукція виготовляєтся на південнокорейському обладнанні з бумаги, яка має клас «А». Продукція та стандарти якості сертифіковані, про що свідчать сертифікати ISO 9001:2008, сертифікат SGS, а також висновок державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Про нашу продукцію і виробничі матеріали

Компанія "stakan.net" працює під торговою маркою "EcoCup". На сьогоднішній день, ми пропонуємо своїм клієнтам купити одноразові паперові стаканчики абсолютно різні за об'ємом та призначенням. Крім того, ми виготовляємо свою продукцію виключно з високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні.

В якості основи для наших стаканчиків використовується імпортний фінський картон, що відрізняється своїм привабливим білим кольором. Крім того, саме на цей матеріал можна наносити різні яскраві малюнки таким чином, що якість матеріалу ніяк не постраждає. Саме тому, у Вас є можливість купити паперові стаканчики з логотипом своєї компанії або розробити унікальний дизайн для своїх стаканчиків.

Всі стаканчики мають відмінну щільність паперу і тому в них можна наливати напої будь-якої температури, але руки при цьому будуть захищені від опіків, а оскільки стакани паперові, то їх зручно використовувати під час руху.

Eco Cup - якісні паперові стаканчики для чаю, кави і холодних напоїв.

Завантажити каталог


Історія винайдення паперових стаканчиків

Жив в 19-м столітті, в Америці, успішний підприємець на ім'я Х'ю Мур. Саме він, свого часу винайшов паперові стаканчики. Не повірите, але навіть в 1907 році паперові одноразові стакани користувалися великим попитом, і кожен намагався купити їх собі. А все через те, що того часу існувала велика потреба вирішити проблему інфекційних захворювань, які поширювалися з вражаючою швидкістю в Америці. Ви напевно бачили фотографії в Інтернеті, що відображали публічні крани, з яких в ті часи американці пили воду. До слова, такі крани були не тільки в Америці. Так ось, біля цих кранів розташовувалася металевий кухоль, яким могли користуватись всі, хто хотів. Завдяки цьому і поширювалися інфекційні захворювання.

Проблему, як Ви вже зрозуміли, вирішили одноразові стаканчики. Найскладнішим було переконати американців перестати користуватися громадськими кухлями. Проводилась навіть спеціальна кампанія, яка мала назву "Боротьба з мікробами!". Випускалися плакати, що рекламують одноразовий посуд, проводилися спеціальні бесіди в школах, на заводах, у всіх їдальнях. Чи варто говорити, що Х'ю Мур брав активну участь в цій кампанії? В кінцевому підсумку, мета була досягнута, американці звикли до паперових стаканчиків, а сьогодні такий посуд користується попитом по всьому світу.

Паперові стаканчики істотно спрощують роботу точок продажу гарячих / холодних напоїв і фаст-фуду.