(097) 20-20-260 
«багатоканальний» 
Стаканчики одношарові КРАФТ

крафтовий посуд

 

Паперовий одношаровий стакан KRAFT PAPER

Скачать каталог

Крафт посуд

  Стакан Крафт – це яскравий представник еко-продукції нашої компанії. При виготовленні крафтового стаканчика використовуються лише екологічно чисті материали, без додавання клейових складових та барвників.

  Сучасні крафтові стакани в сегменті HoReCa це екологічна продукція з крафт картону, що відповідає стандартам охорони здоров'я.Строгий дизайн і коричневе забарвлення робить крафтовий посуд універсальними для будь-яких заходів. Структура стакана робить його міцним і безпечним у використанні, а завдяки ламінуванню і міцності паперу він не тече і здатний витримувати будь-які температури.

  Еко стакани для кав'ярні незамінні у приготуванні кави, чаю та інших гарячих або холодних напоїв. Крафт стаканчики відмінно підходять для доставки їжі і вуличного фаст-фуду. Можна також купити крафтові стакани в офіс і подача напою на прийомі гостей в компанії, буде теплою і приємною. 

Крафтові склянки повноцінно замінюють вам звичайний багаторазовий посуд в тих випадках, коли його потрібно велика кількість. Craft стакани доповнюються одноразовим еко посудом та аксесуарами для кав'ярень, що представлені в ассортименті компанії Eco Cup.

  Ми пропонуємо не тільки паперові стаканчики, у нас Ви також можете придбати різні супутні товари, в число яких входять пластикові кришки, мішалки, паперові трубочки та інше.Крім того, в нас можна придбати і паперові серветки, стіки цукру і навіть холдери. Тобто, Ви маєте можливість відразу замовити все необхідне, заощадивши як час так і кошти.

Офіси компанії ECOCUP (ТОВ "ЕКОКАП ГРУПП"):

  • м. Кривий Ріг, вул. Ярослава Мудрого, 72В 
  • м. Київ, вул. Чистяківська, 32
  • м. Дніпро, вул. Любарського, 93

Міста, в які ми можемо виконати доставку Крафт стаканчиків:
Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Кременчук, Лубни, Дрогобич, Покровськ, Жовті Води, Павлоград, Нікополь, Олешки, Нова Каховка.