(097) 20-20-260 
«багатоканальний» 
Стаканчики паперові кольорові

Бумажные стаканчики

 

 

Стаканчик паперовий 110 мл
Стаканчик паперовий 175 мл
Стаканчик паперовий 185 мл.
Стаканчик паперовий 250 мл
Стаканчик паперовий 270 мл
Стаканчик паперовий 340 мл
Стаканчик паперовий 400 мл
Стаканчик паперовий 500 мл

Завантажити каталог

 

 

Паперові кольорові стаканчики

  Наша компанія «ЕКОКАП ГРУП» є підприємством виробником, де можна купити стакани для гарячих напоїв з якісних матеріалів, що виготовляються за допомогою найсучаснішого обладнання. Оскільки компанія має власне виробництво, то завжди є можливість придбати вже не тільки готову типову продукцію від виробника, але і замовити стаканчики з індивідуально розробленим дизайном.

  Чому варто купувати стаканчики саме в нас ?

  По-перше, всю продукцію ми виготовляємо з фінського картону, саме цей тип картону надає стаканчиках характерний білосніжний колір, а висока якість матеріалу забезпечує приємні відчуття при її використанні.


  По-друге, якщо купувати паперові стаканчики оптом, то їх можна використовувати не тільки в кафе та різних закладах швидкого обслуговування, але й для домашнього або офісного застосування. Тобто, стакани для гарячих напоїв можуть стати відмінною рекламою того чи іншого закладу, оскільки можна замовити продукцію з розміщеним на ній логотипом або ж власним оригінальним дизайном.


  По-третє, наша компанія гарантує індивідуальний підхід, своєчасне виконання замовлень і швидку доставку. Ми раді співпрацювати і з "молодими" власниками торгових наметів або барів, а також із тими, які вже являются торговими мережами. Паперові стаканчики і супутні товари від «ЕКОКАП ГРУП»

  Ми пропонуємо не тільки паперові стаканчики, у нас Ви також можете придбати різні супутні товари, в число яких входять пластикові кришки, мішалки, паперові трубочки та інше.Крім того, в нас можна придбати і паперові серветки, стіки цукру і навіть холдери. Тобто, Ви маєте можливість відразу замовити все необхідне, заощадивши як час так і кошти.
 

  «ЕКОКАП ГРУП» - це завжди якісні паперові стаканчики для кави та чаю з доставкою в Київ, Одесу, Харків, Запоріжжя, Одесу, Львів і інші міста України.